BİZ V

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayattaki küçük mutluluklar

+4
KOLA
gurbetci
SilveRSnakE
Çağatay
8 posters

SABIR TASTI !!! ....

Misafir
    Misafir

SABIR TASTI !!! .... Empty SABIR TASTI !!! ....

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 24 2008, 16:14

öncelikle s.a ama bu pek hayrlı bir selam degil bence ...
    çnkü su anda btün sorunları dökmek için mesaj atıorm .... ve artk cok yorldm
    ondan atyrm mesajı .. herkesn br sınırı vardr benmki buryaa kadarmıs malesef Sad
    ilk molarak ilk sorujdan gryrm ....

ben babamn yanında
    calısmakdan sıkılan bir insanım ... kaptanlkda br iş gibi bir şey sanırsam benm
    için .... ve babam degl neredeyse hiç tanımadgm brnin calısanı gibi bir şeym
    yani senin ... kndni hiç tanıtmıorsun cok soguk davranıyrsn ama bz bir takımız biizm
    aile gibi olmamız lazm eger bnu basaramassak takmlıgımız kalmaz ... brde suna
    deynmek istyrm .. ben bu takımın ilk üyesym evt ilk üyesi benm takmn ama buna
    ragmen ilk kaptanlar sen yogun ken erdem ve caner oldu canere lafım yok cnkü
    oda yakn zamnda üye oldu yani tmnf de 2. üye gibi birşey yani .. ama erdemi nie
    aldn onu annamadm ... bu beni al demek degil tabiyki ama anlamadgm sey erdem
    daha gelir gelmez tkmn kaptanı ypmandı .. ve sonunda zaten oda takımdan ayrıldı
    ... ve bişz o aralar cidden cok kötü durumdaydık hiç üyemiz bile yoktu ... tek
    kaptanla gidiordk ayhan abiyi bekliordk .. ve ben zamanla takımdan sogdum
    cidden cok sogudum canere durumu anlattm ve cıkdım … sonra canere anlatnca
    canerde ayrldı takmdan kaptan olamsıana ragmen bana hak verdi .. braz böle dolandkdan snra Caner tekrar tkma
    grdi ve ozan abnin takıma grdgni grdm bnide al dedm ve bnde tkma grdm tekrar ..
    takıma girme sebebim ise bunları tekrar düşünüp senin üzerişne gidip senden baksa alflar almamdı ne bleym
    ben öle soguk insanlarla ugrasmayı severm oınları acmak isterm ama cdden sen
    tas gibisin acılmıorsun … yontmak bile imkansız … sen bana adillgini ögretmşldn
    demşdn ki res istersen vote ac gibsinden … ve en bir gün takımın ismini
    degiştirmek istedgmde vote acdm J ama senin ceabın söle oldu eger bu grbun ismi degsr
    ise beni takmda unutablrsnz garip gider kola kalır inanmıyrsanız bakınız ..

link : https://ben-v.darkbb.com/v-tartyma-alany-f6/klanyn-ady-t33.htm

ben geri geldgmde tkma dahda yaknlasmak için bir site kurmak
    istedm ve sitenin her şeyini tasarlaım ve bunun için cidden emek harcadm .. ama
    emegm bosa gtti ordada tbi bir
    profesionelin sitesi gibi olmaz ama kötü de degldi sanki L
    nese bu br şey degl hadi bnu gecdm ..
    ama sen bütün sorumlulugu bizim üzermize yüklemşsn macları siz düzenleyn takıma
    adamı siz alın gibsinden ve kendn ıturmus cok yogunum diyrsun yogun oalblrsn
    ama takımı sen kurdun ne kadar yogun olursan ol 5 dk bakablrsn ilgilene blrsn
    yha server kursak adamları bişle bize toplatıordun :S adamları toplanmak sorun
    degl ama senin kılını bile kpırdatmaman bana batıor :S ve beni kaptan yapma
    sekln bile cok degskdi inanki ve emnmki Caner sölemeseydi ben kaptanda olamazdm
    J ben takım için ugrasdm neredeyse takımdaki
    herkesi ben takıma aldım yani bu kadro benim eserim .. 3-4 oyuncu harc ama emn olnki hepsyle tkıma
    sizde alsanız szden daha yaknmdır .. ve ben hala kaptan degldm bu kadroyu
    kurarken … bu kadar ugrasdm didindim kimlern pensden kosdum kimleri takıma
    aldım ve hala cok iyi oyuncuları alıcagımı düşünyrm ama artk almıyacagm ilk
    oalrak kaptanlıgı bırakıorm bu konusmamdan sonra … ve bu konusmamdan sonra senin sevdgin dilde
    konusarak diyorumki ben bunları yaparak sanki derin devletmi kurmus gibi oldm
    takmdaki herkes beni tanyordur emnm bndan … ve bu mesjaımı onlar okuyana kadar
    onlarla kavga etmşlgm yada tartsdgmz vs olmamısdır … smdide tartsmadk ama benm
    sabrm tastı sırım yoktu ama olmayan sınırı gecdik .. maalesef ve ben sana su
    tavsiyeyi vererek takımda ayrıldıgmı belirtmek istiyrm .. bnce ya hiç takım
    kurma yada eger kuracaksan hiç olmasa msn adresni ver … konumsam biraz agır kaçdgını bılıorm ama
    cdden sabrm tasdıgı için bu .. eger kırdıysam özür dilerm ne olursa olsun
    büygümsün ağabeymsn .. heee btirmeden de
    sunu söyliyim benm konumsa tarzm ne olursa olsun ben buyum beni kabul eden böle
    de edior bu acıdanda k . bkhma ne kadar begenmesende ben böyleym kısa yazarm
    öle alsmısım argoda konusurum ama nerde
    nasıl konusacagmı bilirim … ve darbenin sonu .. artk kendi takımımı kuruyorum
    hiç olmasa tanımadıgm bir kişi için calısmam bundan sonra .. ama bnce tavsiyelermi dkkate al .. yasm küçük
    olsada ben bu tür gruplardan anlarm nerde ne yapmam gerektgni bilirim ben bu tr
    şeylerden doalyı arkalrmdan vaz gecdm kaç tane oyun bırakdm ama bu sefer bna
    kmse bıraktramıyacak çünki bu sefer ki ark ım degl hepsi kardesmdr J
    ve iyi günler dileyerek kjonusmamı bitiryrm ..

saygılarımla İsmail ….
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

tecrübe değeri : 6480

SABIR TASTI !!! .... Empty Geri: SABIR TASTI !!! ....

Mesaj tarafından Çağatay Perş. Tem. 24 2008, 17:17

SoNHaiN demiş ki:öncelikle s.a ama bu pek hayrlı bir selam degil bence ...
    çnkü su anda btün sorunları dökmek için mesaj atıorm .... ve artk cok yorldm
    ondan atyrm mesajı .. herkesn br sınırı vardr benmki buryaa kadarmıs malesef Sad
    ilk molarak ilk sorujdan gryrm ....

ben babamn yanında
    calısmakdan sıkılan bir insanım ... kaptanlkda br iş gibi bir şey sanırsam benm
    için .... ve babam degl neredeyse hiç tanımadgm brnin calısanı gibi bir şeym
    yani senin ... kndni hiç tanıtmıorsun cok soguk davranıyrsn ama bz bir takımız biizm
    aile gibi olmamız lazm eger bnu basaramassak takmlıgımız kalmaz ... brde suna
    deynmek istyrm .. ben bu takımın ilk üyesym evt ilk üyesi benm takmn ama buna
    ragmen ilk kaptanlar sen yogun ken erdem ve caner oldu canere lafım yok cnkü
    oda yakn zamnda üye oldu yani tmnf de 2. üye gibi birşey yani .. ama erdemi nie
    aldn onu annamadm ... bu beni al demek degil tabiyki ama anlamadgm sey erdem
    daha gelir gelmez tkmn kaptanı ypmandı .. ve sonunda zaten oda takımdan ayrıldı
    ... ve bişz o aralar cidden cok kötü durumdaydık hiç üyemiz bile yoktu ... tek
    kaptanla gidiordk ayhan abiyi bekliordk .. ve ben zamanla takımdan sogdum
    cidden cok sogudum canere durumu anlattm ve cıkdım … sonra canere anlatnca
    canerde ayrldı takmdan kaptan olamsıana ragmen bana hak verdi .. braz böle dolandkdan snra Caner tekrar tkma
    grdi ve ozan abnin takıma grdgni grdm bnide al dedm ve bnde tkma grdm tekrar ..
    takıma girme sebebim ise bunları tekrar düşünüp senin üzerişne gidip senden baksa alflar almamdı ne bleym
    ben öle soguk insanlarla ugrasmayı severm oınları acmak isterm ama cdden sen
    tas gibisin acılmıorsun … yontmak bile imkansız … sen bana adillgini ögretmşldn
    demşdn ki res istersen vote ac gibsinden … ve en bir gün takımın ismini
    degiştirmek istedgmde vote acdm J ama senin ceabın söle oldu eger bu grbun ismi degsr
    ise beni takmda unutablrsnz garip gider kola kalır inanmıyrsanız bakınız ..

link : https://ben-v.darkbb.com/v-tartyma-alany-f6/klanyn-ady-t33.htm

ben geri geldgmde tkma dahda yaknlasmak için bir site kurmak
    istedm ve sitenin her şeyini tasarlaım ve bunun için cidden emek harcadm .. ama
    emegm bosa gtti ordada tbi bir
    profesionelin sitesi gibi olmaz ama kötü de degldi sanki L
    nese bu br şey degl hadi bnu gecdm ..
    ama sen bütün sorumlulugu bizim üzermize yüklemşsn macları siz düzenleyn takıma
    adamı siz alın gibsinden ve kendn ıturmus cok yogunum diyrsun yogun oalblrsn
    ama takımı sen kurdun ne kadar yogun olursan ol 5 dk bakablrsn ilgilene blrsn
    yha server kursak adamları bişle bize toplatıordun :S adamları toplanmak sorun
    degl ama senin kılını bile kpırdatmaman bana batıor :S ve beni kaptan yapma
    sekln bile cok degskdi inanki ve emnmki Caner sölemeseydi ben kaptanda olamazdm
    J ben takım için ugrasdm neredeyse takımdaki
    herkesi ben takıma aldım yani bu kadro benim eserim .. 3-4 oyuncu harc ama emn olnki hepsyle tkıma
    sizde alsanız szden daha yaknmdır .. ve ben hala kaptan degldm bu kadroyu
    kurarken … bu kadar ugrasdm didindim kimlern pensden kosdum kimleri takıma
    aldım ve hala cok iyi oyuncuları alıcagımı düşünyrm ama artk almıyacagm ilk
    oalrak kaptanlıgı bırakıorm bu konusmamdan sonra … ve bu konusmamdan sonra senin sevdgin dilde
    konusarak diyorumki ben bunları yaparak sanki derin devletmi kurmus gibi oldm
    takmdaki herkes beni tanyordur emnm bndan … ve bu mesjaımı onlar okuyana kadar
    onlarla kavga etmşlgm yada tartsdgmz vs olmamısdır … smdide tartsmadk ama benm
    sabrm tastı sırım yoktu ama olmayan sınırı gecdik .. maalesef ve ben sana su
    tavsiyeyi vererek takımda ayrıldıgmı belirtmek istiyrm .. bnce ya hiç takım
    kurma yada eger kuracaksan hiç olmasa msn adresni ver … konumsam biraz agır kaçdgını bılıorm ama
    cdden sabrm tasdıgı için bu .. eger kırdıysam özür dilerm ne olursa olsun
    büygümsün ağabeymsn .. heee btirmeden de
    sunu söyliyim benm konumsa tarzm ne olursa olsun ben buyum beni kabul eden böle
    de edior bu acıdanda k . bkhma ne kadar begenmesende ben böyleym kısa yazarm
    öle alsmısım argoda konusurum ama nerde
    nasıl konusacagmı bilirim … ve darbenin sonu .. artk kendi takımımı kuruyorum
    hiç olmasa tanımadıgm bir kişi için calısmam bundan sonra .. ama bnce tavsiyelermi dkkate al .. yasm küçük
    olsada ben bu tür gruplardan anlarm nerde ne yapmam gerektgni bilirim ben bu tr
    şeylerden doalyı arkalrmdan vaz gecdm kaç tane oyun bırakdm ama bu sefer bna
    kmse bıraktramıyacak çünki bu sefer ki ark ım degl hepsi kardesmdr J
    ve iyi günler dileyerek kjonusmamı bitiryrm ..

saygılarımla İsmail ….

Teşekkür ederim İsmail duygularını açıkça paylaştığın için,açık sözlü olmak iyidir ben açık sözlü olmayabilirim,bunuda kabul ederim,gerçek beni asla bilemiyeceksin ve tanıyamayacaksın.Burada olan sadece içimde kalan ufak bir çocuğun eğlenmesi benimle eğlenmek isterseniz yanımda olursunuz eğer eğlenmek istemesseniz olmassınız,birçoklarınızın adını hala öğrenebilmiş değilim ve gerçekte arkadaş olabileceğimize inanmıyorum.Ben farklıyım ve Garip farklı eğer bu çocuk Garip olarak mutlu ise ben Garip olarak kalırım ve bu çocuk bana Cennet i kazanmama yardımcı olucaksa onu yaşatmak en büyük savaşım olması lazım ve gerçek bendeki nefret,kin,öfke ve arzu dünyayı versen bu istekleri söndüremez...
    Mutluluklar dilerim sana İsmail nerede mutlu isen...
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 24 2008, 22:07

ben gurbetcı yanı caner sayesınde takıma gırmıstım cıkmıs ısoda cıktı kalabılırdım garıp kardes ama bu sozlerın olmadı yanı yakısmadı bence takım bole olunmaz bence ılk takımımdı v hersey yınede guzeldı tesekkurler
    SilveRSnakE

tecrübe değeri : 5775

Mesaj tarafından SilveRSnakE Perş. Tem. 24 2008, 22:21

bn iso sayesinde takıma girdim zamanla ne kadar ii biri olduğunu anladım açıkçası takımın kurucusunun sn olduğunu söyleyince şaşırmıştım çünkü takım için gerçekten çabalayan oydu senn takım için hiç bişey yapmadığını görmek beni gerçekten çok şaşaırtıyordu şimdi o sana burda içini döküyor ama sn gerçekten hiç beklemediğimiz bir tavırla cvp veriorsun kısacası bnde takımdan ayrılıorm herkese ii şanslar
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay Cuma Tem. 25 2008, 06:50

zugunruhe demiş ki:ben gurbetcı yanı caner sayesınde takıma gırmıstım cıkmıs ısoda cıktı kalabılırdım garıp kardes ama bu sozlerın olmadı yanı yakısmadı bence takım bole olunmaz bence ılk takımımdı v hersey yınede guzeldı tesekkurler

Rica ederim zugunruhe eğlenebilmene sevindim v- ler ile...Gerçekler konuşulmaya başlanıldımı ya yakışmaz ya da olmaz insanın doğasında bu var...

En son Çağatay tarafından Cuma Tem. 25 2008, 06:56 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay Cuma Tem. 25 2008, 06:51

SilveRSnakE demiş ki:bn iso sayesinde takıma girdim zamanla ne kadar ii biri olduğunu anladım açıkçası takımın kurucusunun sn olduğunu söyleyince şaşırmıştım çünkü takım için gerçekten çabalayan oydu senn takım için hiç bişey yapmadığını görmek beni gerçekten çok şaşaırtıyordu şimdi o sana burda içini döküyor ama sn gerçekten hiç beklemediğimiz bir tavırla cvp veriorsun kısacası bnde takımdan ayrılıorm herkese ii şanslar

Hoşçakal SilveRSnakE iyi oyunlar ve iyi eğlenceler...
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 25 2008, 13:40

Bende ayrıldım.. Ama bu durumla aslında pek alakası yok. isonun zoruyla girmiştim zati Smile... sonrada çıkacaktım ama isonun çenesinden korkuma çıkamadım Smile..

Benim v lede başka takımlarlada bir sorunum yok... Herkesi çok öpüyorum. eTp den sonra giridiğim ilk takım oldunuz... Şimdide ottoman a geçtim... Seviyorum sizi bb Smile
    Misafir
    Misafir

SABIR TASTI !!! .... Empty tkm

Mesaj tarafından Misafir Cuma Tem. 25 2008, 14:36

bende takımdan ayrılıyorum . benim oyundan birkaç yakın arkadaşım(silversnake, iso, spider_hip) v ye girdigi için isoya çok yalvarıp takıma girmiştim ama şimdi takımda hiç ark kalmadı...
    Kısaca hepinize ii oyunlar .
    bb all Smile
    gurbetci

tecrübe değeri : 6042

Mesaj tarafından gurbetci Cuma Tem. 25 2008, 15:39

Cagatay abi, gercekten kusuruma bakma, ama böyle bir karar almak zorundaydik...
    Seni Insan olarak cok begeniyorum ve sevip sayiyorum. dünyada senin gibi Insanlar cok az Smile
    Artik Takim Arkadasi olmasakta, genede seninle TMNF arkadasi kalmak isterim Smile
    Saygi ve Selamla

Caner
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay C.tesi Tem. 26 2008, 09:50

Spider_hip demiş ki:Bende ayrıldım.. Ama bu durumla aslında pek alakası yok. isonun zoruyla girmiştim zati Smile... sonrada çıkacaktım ama isonun çenesinden korkuma çıkamadım Smile..

Benim v lede başka takımlarlada bir sorunum yok... Herkesi çok öpüyorum. eTp den sonra giridiğim ilk takım oldunuz... Şimdide ottoman a geçtim... Seviyorum sizi bb Smile

hayırlısı olsun Spider_hip ottomanda sana başarılar dilerim hoşçakal...
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay C.tesi Tem. 26 2008, 09:50

v-havaci demiş ki:bende takımdan ayrılıyorum . benim oyundan birkaç yakın arkadaşım(silversnake, iso, spider_hip) v ye girdigi için isoya çok yalvarıp takıma girmiştim ama şimdi takımda hiç ark kalmadı...
    Kısaca hepinize ii oyunlar .
    bb all Smile

hoşçakal havacı sanada iyi oyunlar...
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay C.tesi Tem. 26 2008, 09:53

gurbetci demiş ki:Cagatay abi, gercekten kusuruma bakma, ama böyle bir karar almak zorundaydik...
    Seni Insan olarak cok begeniyorum ve sevip sayiyorum. dünyada senin gibi Insanlar cok az Smile
    Artik Takim Arkadasi olmasakta, genede seninle TMNF arkadasi kalmak isterim Smile
    Saygi ve Selamla

Caner

Kararına saygılıyım Caner ayrılmana gerçekten üzüldüm umarım kuracağınız klanda başarılara imza atarsınız...Herzaman arkadaş olarak kalacağız neticede bu oyun ve bizler eğlenme amacıyla takılmaktayız.sevgiler ve selamlar...
    KOLA
    KOLA

tecrübe değeri : 6151

SABIR TASTI !!! .... Empty Eleştirilere Garip cevap

Mesaj tarafından KOLA Salı Tem. 29 2008, 04:21

Sonhain sabrı taşınca (İlkhain oldu) kendince tespitler yapıp durum ve pozisyonunu açığa koydu.Şimdi eleştirilere Garipçe cevap verme zamanı;
    1-Bu bir oyun
    2-Dolayısı ile bu oyunda sadece eğlenme amaçlıdır
    3-Sizleri kaptan yapıp benim hiç bir şey yapmadığım doğru değildir
    4-Siz oyunda eğlenir iken benim pc başına gelebilmem bile eziyet olmaktadır
    5-sizleri çalıştırmaya çalıştığım doğru değil,neticede sizler turnuvalara katılmak ve eğlenmek istemektesiniz,neticede sizler yemeği yapıp neticedede sizler bu yemeği yiyeceksiniz
    6-En büyük ukalalık burnu büyüklüktür
    7-Kimse kimsenin ne abisi nede kardeşidir.Hiç bir kardeş hiç bir abi ukalalık ile birbirini terketmez
    8-Demokrasi demek seçim özgürlüğü demektir
    9-Verilmiş kaptanlık sadece iyi niyetli çabanın bir ödülüdür
    10-Ne yazdığını doğru düzgün anlamadığım birisi ile nasıl sağlıklı bir iletişim kurabilirim
    11-Sizlerin v- lere katıldığında nasıl hoşgeldiniz dediysem gitmenizdede hoşçakalın demek benim görevimdir
    12-Bu bir oyun ve hepinize iyi oyunlar
    Misafir
    Misafir

Mesaj tarafından Misafir Perş. Tem. 31 2008, 14:53

Takımın en yenisiyim sanırım çoğu kişide beni tanımıyor olabilir ama sadece adı takım olan bi yerde bende kalmak istemiyorum. saygılar.
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay Cuma Ağus. 01 2008, 05:25

narkoz demiş ki:Takımın en yenisiyim sanırım çoğu kişide beni tanımıyor olabilir ama sadece adı takım olan bi yerde bende kalmak istemiyorum. saygılar.

hoşçakal Narkoz iyi yarışlar ve sevgiler...
    Kaan.
    Kaan.

tecrübe değeri : 5939

Mesaj tarafından Kaan. Ptsi Mart 16 2009, 21:44

güle güle arkadaşlar Crying or Very sad
    LigoriN
    LigoriN

tecrübe değeri : 6263

Mesaj tarafından LigoriN Ptsi Mart 16 2009, 22:26

kaan sanada güle güle Razz
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay Salı Mart 17 2009, 03:38

Very Happy Kaan forumun tarihçesini inceliyor ve yorum yapma ihtiyacı hissediyor...
    LigoriN
    LigoriN

tecrübe değeri : 6263

Mesaj tarafından LigoriN Salı Mart 17 2009, 03:51

Çağatay demiş ki:Very Happy Kaan forumun tarihçesini inceliyor ve yorum yapma ihtiyacı hissediyor...
    oda herşeye bi ihtiyaç hissediyo gibi Very Happy
    Kaan.
    Kaan.

Mesaj tarafından Kaan. Salı Mart 17 2009, 10:30

geçmişi olmayanın geleceği olmaz Very Happy geçmişi bilmek lazım Cool
    gurbetci

tecrübe değeri : 6042

Mesaj tarafından gurbetci Salı Mart 17 2009, 10:57

bazi gecmisleri bilmesek unutsak daha iyi olur Very Happy
    Any

Lakap : Ŵ±
    tecrübe değeri : 5615

Mesaj tarafından Any Salı Mart 17 2009, 15:01

Sadece okuyarakta geçmişi inceleyebilirsin study
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

Mesaj tarafından Çağatay Salı Mart 17 2009, 15:04

Aang demiş ki:Sadece okuyarakta geçmişi inceleyebilirsin study

Güzel söz
    Kaan.
    Kaan.

Mesaj tarafından Kaan. Salı Mart 17 2009, 15:17

işin muhabbeti ordaydı ama neyse ya sory valla bi yorum nerelere geldi :/
    kurshun-asker
    kurshun-asker

Lakap : Uzaylı
    tecrübe değeri : 5841

Mesaj tarafından kurshun-asker Salı Mart 17 2009, 15:25

kaan gel sana geçmişi anlatıyım :adım Fatih, ben 1993 yılının karlı bir yaz akşamında...
    Very Happy

Forum Saati C.tesi Nis. 27 2024, 08:00