BİZ V

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hayattaki küçük mutluluklar

W± tagının anlamı

Çağatay
    Çağatay
    Admin

tecrübe değeri : 6480

W± tagının anlamı Empty W± tagının anlamı

Mesaj tarafından Çağatay Ptsi Ocak 12 2009, 06:01

Artık açıklama vakti geldi aslında açıklama yapmıştım ama buraya sabitlemek gerek.

İlk yola çıktığımda V- tagı ile başlamıştım.V bende özgürlüğü temsil etmekteydi.V-Garip tamamen özgürdü onun için önemli olan eğlenme amacı idi.Kimin gelip kimin gittiği pek umrunda değildi.Gelene hoşgeldin dedi gidene de hoşçakal.Tabi nerede çokluk orada problem canını sıkmaya başladı.Herkes gidince bir çoğu klanın kapanacağını düşünüyordu bende bu düşünceleri paylaşmaktaydım.Sonrası Ayhan geldi Ligorin, Kenji takımda kaldı Fuat bu takım kapanır ise ancak ben çıkarım deyince.V-Garip özgür olmadığına karar verdi.Artık kendisine ve takımına inanan oyuncular vardı.
    Ŵ±
    Garip yeni bir başlangıç için yeni bir tag aramaya başladı. Kendisini ifade edecek
    arayışlardan Ŵ± tagı doğdu.V- sadece kendi düşüncelerini,isteklerini temsil etmekteydi ama V- özgür değil sorumluluk sahibiydi artık.V- Yalnız değil V- leri olan birisi idi Smile W dostluğu kabul etmek demekti Garip için.W iki V den oluşuyordu Ŵ üzerinde duran inceltme işaretide aslında V leri arkadaş seçtiğini ve artık beraberiz bizler demekti.Hikayenin sonuna yaklaşır iken ± sembolüde hayatta devam arkadaşlıklarımızın kötü anları ve iyi anları olacağını temsil etmekte.

Bu kadar işte Ŵ± tagı bunun için var ve saçma bir tag değil bence.

En son Çağatay tarafından Ptsi Ocak 12 2009, 08:49 tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
    Çağatay
    Çağatay
    Admin

tecrübe değeri : 6480

W± tagının anlamı Empty Geri: W± tagının anlamı

Mesaj tarafından Çağatay Ptsi Ocak 12 2009, 06:09

Arkadaşlar anlatamıyacağım kadar kendimi üzgün hissediyorum bazı şeylere adım atmam gerek artık ve bu sizlerle daha az ilgilenmem anlamına geliyor.
    Crying or Very sad
    Sunucu her zaman açık olacaktır.

Similar topics

-

Forum Saati C.tesi Nis. 27 2024, 11:01